…пізно вночі я напівсонний даю матусі справоздання про свій трудовий день…
30 липня, 2023 у 15:13 | 239 | Редактор: Степан Радченко
![Селяни у полі. Україна, початок ХХ століття
ЛИПЦІ Gromada Group продовжує публікувати фрагменти спогадів уродженця села Липці Івана Піддубного з книги «Слідами життя» (Вінніпег, 1969 рік). У першому розділі спогадів під назвою «Під батьківською стріхою» йдеться про дитинство Івана Піддубного, яке пройшло у слободі Липці наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/30_07_23/64c654d1e0ee4.jpg)
Селяни у полі. Україна, початок ХХ століття
ЛИПЦІ Gromada Group продовжує публікувати фрагменти спогадів уродженця села Липці Івана Піддубного з книги «Слідами життя» (Вінніпег, 1969 рік). У першому розділі спогадів під назвою «Під батьківською стріхою» йдеться про дитинство Івана Піддубного, яке пройшло у слободі Липці наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.
Ще декілька актуальних новин на зараз