…люди вилазили з хат, мов ті кроти зі своїх нор…
16 червня, 2023 у 15:40 | 519 | Редактор: Степан Радченко
![Українське село (початок ХХ століття) ЛИПЦІ Gromada Group починає публікувати фрагменти спогадів уродженця села Липці Івана Піддубного з книги «Слідами життя» (Вінніпег, 1969 рік). У першому розділі спогадів під назвою «Під батьківською стріхою» йдеться про дитинство Івана Піддубного, яке пройшло у слободі Липці наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/16_06_23/648c59c295baf.jpg)
Українське село (початок ХХ століття)
ЛИПЦІ Gromada Group починає публікувати фрагменти спогадів уродженця села Липці Івана Піддубного з книги «Слідами життя» (Вінніпег, 1969 рік). У першому розділі спогадів під назвою «Під батьківською стріхою» йдеться про дитинство Івана Піддубного, яке пройшло у слободі Липці наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.
Ще декілька актуальних новин на зараз