…імперія систематично й уперто провадила русифікацію…
28 червня, 2023 у 13:09 | 433 | Редактор: Степан Радченко
![Українка (кінець ХІХ — початок ХХ століття)
ЛИПЦІ Gromada Group продовжує публікувати фрагменти спогадів уродженця села Липці Івана Піддубного з книги «Слідами життя» (Вінніпег, 1969 рік). У першому розділі спогадів під назвою «Під батьківською стріхою» йдеться про дитинство Івана Піддубного, яке пройшло у слободі Липці наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/28_06_23/649c07fb0ed79.jpg)
Українка (кінець ХІХ — початок ХХ століття)
ЛИПЦІ Gromada Group продовжує публікувати фрагменти спогадів уродженця села Липці Івана Піддубного з книги «Слідами життя» (Вінніпег, 1969 рік). У першому розділі спогадів під назвою «Під батьківською стріхою» йдеться про дитинство Івана Піддубного, яке пройшло у слободі Липці наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.
Ще декілька актуальних новин на зараз