…старшого з дітей залишали дома на господарстві…
27 липня, 2023 у 18:44 | 234 | Редактор: Степан Радченко
![Діти молодшого шкільного віку. Чернігівщина. Початок ХХ століття. Фотографія Миколи Могилянського
ЛИПЦІ Gromada Group продовжує публікувати фрагменти спогадів уродженця села Липці Івана Піддубного з книги «Слідами життя» (Вінніпег, 1969 рік). У першому розділі спогадів під назвою «Під батьківською стріхою» йдеться про дитинство Івана Піддубного, яке пройшло у слободі Липці наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/27_07_23/64c291e133c7c.jpg)
Діти молодшого шкільного віку. Чернігівщина. Початок ХХ століття. Фотографія Миколи Могилянського
ЛИПЦІ Gromada Group продовжує публікувати фрагменти спогадів уродженця села Липці Івана Піддубного з книги «Слідами життя» (Вінніпег, 1969 рік). У першому розділі спогадів під назвою «Під батьківською стріхою» йдеться про дитинство Івана Піддубного, яке пройшло у слободі Липці наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.
Ще декілька актуальних новин на зараз