Поліцейський з Липців: «Для моєї сім’ї війна почалася у 2014 році»
21 липня, 2023 у 14:21 | 330 | Редактор: Антоніна Перебийніс
![Майор поліції Володимир Давиденко щодня несе службу у прифронтових Липцях під постійною загрозою ворожих обстрілів. Він двічі пережив вторгнення росіян, полон та поневіряння з родиною по країні та добре знає, яке лихо принесли в Україну російські окупанти.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/21_07_23/64ba6b8627182.jpg)
Майор поліції Володимир Давиденко щодня несе службу у прифронтових Липцях під постійною загрозою ворожих обстрілів. Він двічі пережив вторгнення росіян, полон та поневіряння з родиною по країні та добре знає, яке лихо принесли в Україну російські окупанти.
Ще декілька актуальних новин на зараз