Липецька сільрада планує купити водонапірну башту
17 жовтня, 2023 у 12:21 | 279 | Редактор: Андрій Домановський
![Фото ілюстративне Тривають ремонтні роботи з ремонту, реконструкції та оновлення системи водопостачання у селах Липецької громади. Про це розповів начальник Липецької сільської військової адміністрації та голова Липецької сільської ради Олексій Слабченко наживо у прямому етері програми #Голос громади Харківського прес-клубу.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/17_10_23/652e533c11980.jpg)
Фото ілюстративне
Тривають ремонтні роботи з ремонту, реконструкції та оновлення системи водопостачання у селах Липецької громади. Про це розповів начальник Липецької сільської військової адміністрації та голова Липецької сільської ради Олексій Слабченко наживо у прямому етері програми #Голос громади Харківського прес-клубу.
Ще декілька актуальних новин на зараз