Мета нашої роботи — відродження Липецької громади, — Олексій Слабченко
25 червня, 2023 у 20:06 | 493 | Редактор: Андрій Домановський
![Велике інтерв’ю ЛИПЦІ Gromada Group дав голова Липецької сільської ради та начальник Липецької сільської військової адміністрації Олексій Слабченко. У фокусі уваги роботи і спілкування — відродження і покращення життя у селах Липецької сільської територіальної громади.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/25_06_23/649875652da9a.jpg)
Велике інтерв’ю ЛИПЦІ Gromada Group дав голова Липецької сільської ради та начальник Липецької сільської військової адміністрації Олексій Слабченко. У фокусі уваги роботи і спілкування — відродження і покращення життя у селах Липецької сільської територіальної громади.
Ще декілька актуальних новин на зараз