"З громадами треба було працювати": про окупацію Борівської громади
22 квітня, 2022 у 15:15 | 592 | Редактор: Олена Ізюмська
![Редакція отримує листи і звертає увагу на повідомлення не лише від мешканців Циркунівської та Липецької громад, але й від тих, хто проживає на території інших окупованих громад Харківської області. Про ситуацію у Борівській громаді Ізюмського району - у дописі однієї з тамтешніх мешканок.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/22_04_22/62629e692d73d.jpg)
Редакція отримує листи і звертає увагу на повідомлення не лише від мешканців Циркунівської та Липецької громад, але й від тих, хто проживає на території інших окупованих громад Харківської області. Про ситуацію у Борівській громаді Ізюмського району - у дописі однієї з тамтешніх мешканок.
Ще декілька актуальних новин на зараз