Крадіжки і небезпека пожеж у селах Липецької громади півстоліття тому
24 червня, 2021 у 8:13 | 447 | Редактор: Антон Печерський
![Остання декада червня 50 років тому була такою само спекотною і пожежонебезпечною, що і зараз. До цього додавалось також розкрадання врожаю, яке траплялось у радгоспах сіл, які належать нині до Липецької сільської територіальної громади.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/24_06_21/60d41538d9af1.jpg)
Остання декада червня 50 років тому була такою само спекотною і пожежонебезпечною, що і зараз. До цього додавалось також розкрадання врожаю, яке траплялось у радгоспах сіл, які належать нині до Липецької сільської територіальної громади.
Ще декілька актуальних новин на зараз