![Телефонуючи рідним в окуповані села, пишучи питання у групах соцмереж ті, кому пощастило не потрапити під окупацію, часто не розуміють, що стоїть за однотипними відповідями: "У нас все хорошо", "Все добре", "Нормально".
Вподовж останнього тижня редакції вдалось поспілкуватись як із тими, хто перебуває у тимчасово окупованих селах Липецької та Циркунівської громад, так і з тими, хто вирвався з окупованої зони. Це дозволило краще зрозуміти, що таке "хорошо" під окупацією.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/19_04_22/625e418ca83c0.jpg)
Телефонуючи рідним в окуповані села, пишучи питання у групах соцмереж ті, кому пощастило не потрапити під окупацію, часто не розуміють, що стоїть за однотипними відповідями: "У нас все хорошо", "Все добре", "Нормально". Вподовж останнього тижня редакції вдалось поспілкуватись як із тими, хто перебуває у тимчасово окупованих селах Липецької та Циркунівської громад, так і з тими, хто вирвався з окупованої зони. Це дозволило краще зрозуміти, що таке "хорошо" під окупацією.
Ще декілька актуальних новин на зараз